Hakkımızda

Mimari ve iç mekânlarda değişimin çağdaş yaşama sunduğu yenilikleri; etkileyici, kalıcı ve fonksiyonel özellikleri ile birlikte kullanarak, yaşamsal gereksinimleri akılcı ve teknolojik çözümlerle karşılayan zamansız mekânlar tasarlıyor ve uyguluyor.

Archasia Mimarlık Tasarım İnşaat; özgün tasarımlarıyla yaşayan, işlevsel, çarpıcı ve şık yaşamsal alanlar yaratıyor. Cesur ve farklı fikirlerini ilham veren binalara, iç mekânlara, tasarım ürünlerine ve objelere dönüştüren çağdaş bir vizyon ile birleştiriyor. Teknolojinin yarattığı son yapı elemanı örneklerinin kullanıldığı nitelikli uygulama projelerinde, dayanıklılığın ve uzun süreli kullanımın ön planda tutulduğu malzemelerin kullanımına özen gösteriyor.

Diğer yandan, mekânsal bütünlüğü sağlayan mekâna özel obje tasarımları ile de farklı dokunuşlarını ortaya koyuyor.

Konsept tasarımdan uygulama projelerine, inşaat sürecinden proje yönetimine dek sunduğu hizmetlerindeki farklı algısı, eğilimleri özgün biçimde yorumlayan vizyonu, pozitif bakış açısı ve enerjisi ile Archasia Mimarlık Tasarım İnşaat; hayal edilen mimari projeleri sizler için yaşanılır gerçekliğe dönüştürüyor.

CAN KARAHASAN

Mimar / Architect